PINKNET
  Postcard | Alenka | Core   Přihlásit | Registrace  

Core

Registrace
Česky
Slovensky


Registrace nového uživatele (Krok 1)

  Níže na stránce budete požádáni o vyplnění několika údajů. Povinné je pouze křestní jméno, příjmení a e-mailová adresa (tučné položky), ostatní položky jsou nepovinné, ale přesto doporučujeme jejich vyplnění pro ulehčení používání našich služeb.

Veškeré údaje, které uvedete, považujeme za důvěrné: nebudou zveřejněny či předány třetí osobě bez Vašeho výslovného souhlasu. Pokud chcete dát svým přátelům možnost Vás najít, prostudujte na konci této stánky přepínač Viditelný pro všechny.

Křestní jméno:  
Příjmení:  
Přezdívka: Zadejte Vámi používanou přezdívku. Pokud ještě není v systému použita, bude Vám nabídnuta spolu s dalšími možnostmi pro výběr Vašeho uživatelského jména.
Další přezdívky: Pokud máte více přezdívek, vypiště je oddělené mezerou.
Pohlaví: Muž Žena Zadáním svého pohlaví upravíte výpisy do odpovídajícího stavu.
E-mail: Na zadaný e-mail Vám bude zasláno heslo pro aktivaci konta.
Domovská stránka: Zadejte adresu vaší domovské stránky.
ICQ UIN: Zadejte číslo ICQ, např. 3443338.
SMS E-mail: Zadejte e-mailovou adresu vašeho mobilního telefonu. V případě, že Váš operátor neprovozuje e-mailovou SMS bránu, zadejte jeho číslo. SMS e-mail či číslo bude použito v okamžiku, kdy si budete přát odeslat některé z informací na mobilní telefon.
Jazyk: Nastavte si jazyk, který vám nejvíce vyhovuje. V případě, že nebude na některém serveru dostupný, bude použit český jazyk.
  Používat cookies Používání cookies zrychluje práci s našimi servery.
  Viditelný pro ostatní uživatele Pokud zaškrtnete tuto položku, bude Vaše username, jméno, příjmení a přezdívky dostupné pro ostatní uživatele služby. Zbylé údaje jsou považovány i nadále za důvěrné.

FERSCHMANN s.r.o.
Copyright (c) 1999 - 2003 Všechna práva vyhrazena.